Нерухомість Львів, оголошення, купівля, продаж у Львові

Нерухомість в Івано-Франківську

Нерухомість в Івано-Франківську

Квартири (1714)
Будинки (258)
Земля (335)
Послуги (150)
Приміщення (434)

Увійти на сайт

Іпотека для молодої сім'ї - чи варто пробувати?

Якщо Ви хочете стати учасником іпотеки для молодих сімей , то Вам попередньо потрібно стати в чергу на поліпшення житлових умов за місцем проживання.

Щоб вам видали довгостроковий іпотечний кредит , вам необхідно подати такі довідки: копія паспорта , свідоцтво про шлюб , про народження дітей , ІІН - коди обох подружжя , довідку про доходи , довідку про тимчасове перебування на квартирному обліку , також необхідно написати заяву на отримання довгострокового кредиту . Термін повернення такої позики 30 років , якщо вам вже виповнилося 35 , то строк погашення триває до досягнення пенсійного віку.

Фонд також вимагає внесення первинного платежу в розмірі 6 % від суми іпотечного кредиту , схема погашення може бути щомісячна , а може бути і поквартальну . Щорічно до фонду необхідно вносити за 3 %. Якщо в сім'ї 1 дитина , то відсотки за іпотека молодим сім'ям платити не потрібно , якщо в сім'ї двоє дітей , то чверть позики погашає держава , а якщо в сім'ї троє і більше дітей , то держава погашає половину кредиту .

Сума іпотечного кредиту , яку можна отримати обмежена і розраховується виходячи з нормативів квадратних метрів на людину . За нормою на кожного члена сім'ї повинно бути по 21 кв. м і плюс 20 кв. м на сім'ю. Кількість квадратних метрів множиться на вартість одного метра і виходить сума кредиту . Якщо та житлоплощу , яку ви бажаєте придбати , більше нормативу , то іпотека молодим сім'ям все одно видається тільки на суму рівну нормативної кількості квадратних метрів , а залишок ви виплачуєте на загальних умовах без знижок і пільг.

авто на весілля івано-франківськ

 

Нерухомість міста Львова. Квартири у Львові подобово - хороша альтернатива готелям. Нерухомість Львів. Продати та купити саджанці Львів/